Avatar uživatele
mikik

E-cigareta?

Dobrý den chci se zeptat jak jste spokojeni s elektronickou cigaretou?Chtěl bych přestat kouřit klasické cigarety ale bojím se že ta e-cigareta nebude jako klasická.Jaké používáte příchutě?Jde to přejít dobře na e-cigaretu?Za odpovědi předem děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bičiště před 4474 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Další odpovědi na 2 stránkách cca 16 otázek, viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=e+cigareta&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Nechte si poradit kterou příp. koupit a za kolik peněz, já koupila na vykupto.cz levnou za 250 Kč a je úplně nanic, je to o ničem, žádná chuť tabáku, žádný kouř, věčně vybitá, musí se hrozně moc vtahovat do úst, aby byla aslespoň malinko cítit na jazyku, mám ji ve skříni, ale vyhodím ji. já si jen nedovedu představit, že bych místo chutě tabáku na jazyku cítila třeba mandarinku, to mi nějak nesedí. Vkládám odkaz, co jsem dostala tady na odpovědi.cz, na kterém jsou popisky i komentáře.

http://www.e-cigaretafans.e­u/forum/viewfo­rum.php?f=84

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Curiosity

dva mí známí to mají a jsou maximálně spokojeni!! přechod úplně v pohodě, moc si to oblíbili, tak to zvažuji také..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Podle známého je to řešení po roce přešel z dvou krabiček na 4 cigarety. Doma ho drží na uzdě manželka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mám od Kurkdechces Optimu už přes rok příchuť tabák a káva bezva, poslali mi dvě, ale jednu musím koupit novou, není na ni záruka jen půl roku na baterie, jinak je servis 2 roky na všechno u této firmy, výměna zboží, domluva..
levné bych nekupovala náplně tečou do pusy škoda peněz..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek