JAJUCHAJABAD

dyž jsem si stahl porno a podival se na nej a pak ho smazal a smazal i historii dozví se to nekdo?prosím poraďte mi :(

když jsem si stahl porno a podival se na nej a pak ho smazal a smazal i historii…dozví se to nekdo?prosím poraďte mi já vím že jsem udelal chybu :(!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doplňuji:
když jsem si stahl porno a podival se na nej a pak ho smazal a smazal i historii na mozile firefox…dozví se to nekdo?prosím poraďte mi já vím že jsem udelal chybu!!!.velkou chybu ale jsem jediný ze třídy kdo pomalu neví o co se jedná a to mi je 15 let :(!!!!!!!!!!!­!!!!!!prosím

Nejlepší odpověď
mosoj

No tak teď už víš o co se jedná a hoď to za hlavu . Jsou v životě důležitější věci.

Další odpovědi
bolak

No teď už to ví celá zdejší poradna!!!

Jinak teoreticky někdo kdo má vyšší oprávnění než ty, třeba správce sítě, pokud si to stahoval ve škole.

terry

Možná se to doví někdo, kdo ví, jak histoii obnovit, ale to každý neumí.
A taky se možná budě někdo ptát, jak to, že je historie smazaná.
A taky jde o to, kde ses díval, jestli doma nebo ve škole.

Michal Kole

Na serveru, ze kterého jsi porno stahovala je uložena tvoje IP adresa (označení počítače v síti) a při troše „snahy“, lze zjistit i MAC adresu počítače (seriové číslo síťové karty)

led

Žiadny strach,
každý kto trochu pozná štruktúru Windowsu, vie, kde údaje o tomto „trestnom čine“ nájsť.
Nestačí len vymazať históriu a súbor, údaje sa nachádzajú v dočasných súboroch, koši, registroch, cookies a ešte na mnohých iných miestach.

Vseznalek88

kromě historie si radši smaž i cookie a dočasné soubory internetu.
Nicméně mám dojem, že každý kdo dokáže zjistit, že jsi se díval na porno dokáže i pochopit, že jsi se na něj díval :o)

brusinka

V první řadě si uvědom, že jsi neudělal chybu ;)