Natty*

Dýňový koláč

Jaký recept na dýňový koláč je Váš nejoblíbenější, samozřejmě pokud pečete? Když tak dejte linky :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Pekla jsem dýňový koláč v pondělí, už je pryč – takže byl asi povedený.
Dělala jsem ho podle tohoto receptu – můžeš zkusit také.:-)
(Jen do toho těsta jsem přidala prášek do pečiva, aby bylo křehčí.)
http://dolcevi­ta.blog.cz/0711/dy­novy-kolac-pumpkin-pie-americka-klasika

hanulka11

Musím se přiznat, nikdy jsem dýňový koláč nepekla a ani nejedla.

Damiana

ad Hanulka11: Ty? Taková kuchařka? 🙂
Kdysi jsem ho ochutnala v Americe u přátel – a byla jsem docela příjemně překvapená. Jen se ta náplň musí fakt dobře chuťově vyladit – hlavně dost citrónu – jinak je to taková hmota bez chuti … Za vyzkoušení to určitě stojí.:-)

hanulka11

Dami- budu to muset napravit – díky -polepším se .:D:D:D:

Damiana

Ať to vyjde a dobrou chuť:-)

hanulka11

Díky