dýmka škodlíva ?

muže byt rakovina jazyk z jednoho fouknutí dýmky ? nebo doutníku ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

ne

uečitě ne

Další odpovědi
anonym

ne

Kouření je jedním z faktorů ovlivňujících vznik rakoviny, není ani jediným ani nemusí být určujícím.
To, že jedno potáhnutí z dýmky či doutníku přímo (a jako hlavní či dokonce jediný faktor) iniciuje rakovinné bujení je velmi, ale opravdu velmi, nepravdepodobné.

Lenka___

ne

Awer

možná

Můj ty bože, to je otázka. Rakovina není nakažlivá nemoc. Nepřenáší se. Určité činnosti jenom zvyšují riziko zhoubného bujení. Samozřejmě, že dlouhodobí kuřáci dýmky si koledují o rakovinu jazyka, rtu, popř. dýchacího ústrojí. Ale jedno fouknutí není z půlky tak škodlivé jako stát jednou na zastávce vedle kuřáka nebo jednou zajít do kuřácké restaurace…

Anizbor

ne

ven.cik

ne

Kura

ne

Doplňuji:
Největší škodlivé kouření je kouření cigaret. Cigarety obsahují hrůzu věcí a tabák je tam zastoupen pouhými 10% ! Doutník a dýmka se nenatahují do plic a nejsou v nich škodlivé věci jako v cigaretách, je tam jen čistý tabák. Ještě jsem nikde nikdy neviděl ani neslyšel, že by u někoho svedli rakovinu na kouření doutníků nebo dýmky. To u kuřáků cigaret je jasný hned každýmu.

ladaadal

ne