DX.com - má někdo zkušenosti?

Má tady někdo zkušenosti s eshopem DX.com? Chci si tam koupit telefon a tablet, ceny jsou velice příznivé, ale bojím se, zda to nebudou nějácí podvodníci...Třeba, když zadám číslo účtu, tak jestli mi nevyberou veškeré peníze a také, jestli jste spokojeni s kvalitou zboží..přeci jen, jedná se o čínský eshop..Děkuji :)

Odpovědi:

Stříbrný

Několik čínských e-shopů sleduju, mezi nimi i DX, ale na DX jsem nikdy nic nekoupil. Koupil jsem však pár věcí na aliexpress, který funguje jako naše Aukro (sám o sobě to není e-shop, ale sdružuje jednotlivé prodejce), bezpečnost je výborná (několikrát na vlastní kůži) a ceny jsou nižší než na DX.

Ja jsem nakupoval v tomto eshopu asi třikrát.
Poprve proběhlo vše v pořadku ( asi za 160 kč )
Podruhé už nastaly problémy , doručení za 60 dnů a dosud jsem nedostal celou objednávku. přestože, jsem si zaplatil pojistění na clomusel jsem ho zaplatit a dosud jsem ho přes několik urgencí nedostal nazpět ( objednávka za 5000 Kč )
Třetí objednávku jsem udělal po 30 dnech od druhé objednávky , zboží jsem dosud nedostal a to je skoro 2 měsíce .
Pokud chce někdo nakupovat na tomto eshopu tak si to hodně rozmyslete , hlavně pokud budete kupovat něco dražšího.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.