Nikol96

DX.com – má někdo zkušenosti?

Má tady někdo zkušenosti s eshopem DX.com? Chci si tam koupit telefon a tablet, ceny jsou velice příznivé, ale bojím se, zda to nebudou nějácí podvodníci…Třeba, když zadám číslo účtu, tak jestli mi nevyberou veškeré peníze a také, jestli jste spokojeni s kvalitou zboží..přeci jen, jedná se o čínský eshop..Děkuji :)

Odpovědi
cochee

Několik čínských e-shopů sleduju, mezi nimi i DX, ale na DX jsem nikdy nic nekoupil. Koupil jsem však pár věcí na aliexpress, který funguje jako naše Aukro (sám o sobě to není e-shop, ale sdružuje jednotlivé prodejce), bezpečnost je výborná (několikrát na vlastní kůži) a ceny jsou nižší než na DX.

vojkovsky

Ja jsem nakupoval v tomto eshopu asi třikrát.
Poprve proběhlo vše v pořadku ( asi za 160 kč )
Podruhé už nastaly problémy , doručení za 60 dnů a dosud jsem nedostal celou objednávku. přestože, jsem si zaplatil pojistění na clomusel jsem ho zaplatit a dosud jsem ho přes několik urgencí nedostal nazpět ( objednávka za 5000 Kč )
Třetí objednávku jsem udělal po 30 dnech od druhé objednávky , zboží jsem dosud nedostal a to je skoro 2 měsíce .
Pokud chce někdo nakupovat na tomto eshopu tak si to hodně rozmyslete , hlavně pokud budete kupovat něco dražšího.