Kajuss Noime

Dvoutýdenní menstruace

Zdravím, nedávno jsem měla normální 5-ti denní mesntruaci a předtím jsem měsíc vynechala prášky (Belara). Poté jsem začla normálně brát platíčko, ale nadále se objevuje silné špinění a někdy i trochu krve. Stalo se mi to poprvé, a tak bych chtěla vědět, jestli to naznačuje něco závažného atd? Rady, že si mám zajít ke gynekologovi prosím nepište 🙂 Díky.

Nejlepší odpověď
greycell

já když se denně holím, tak taky krvácím, ale odhaduji, že tohle nebude váš případ.
doplněno:http://diskuse­.doktorka.cz/krva­ceni-pri-nasazeni-antikoncepce/

Další odpovědi
Syd

Jelikož jste si o tom gynekologovi už odpověděla sama, nemám k tomu říct co jinýho než že ne, nemyslím si, že to musí naznačovat něco závažného.