Pomelo74

Dvoutýdenní hnědý výtok.

Dobrý den.Mám problém před dvěma týdny jsem začala mít hnědý výtok,myslela jsem,že je to začínající menstruace.Jenže ta se neobjevuje a výtok mám dva týdny…Co to znamená?
P.S. Ještě neberu antikoncepci,takže tím to určitě nebude…

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě nějaký zánět, nezbývá nic jiného než navštívit gynekologa.

Další odpovědi
anonym

Vypada to na nejaky zanet pochvy a obavam se , ze samo od sebe vam to nezmizi. Zbytecne by jste se trapila. Dojdete si ke gynekologovi. Pokud to hned zavrhnete , zkuste se alespon zeptat v lekarne. Prodavaji se uz ruzne cipky. Hlavni je se nestydet. -iv-