Avatar uživatele
panenka

Dvoupatrová postel

Dobrý večer moje sestra se rozhodla pořídit malému do pokoje dvoupatrovku.Chtěla bych se vás zeptat kolik musí mít malý nahoře místa od stropu aby tam mohl spát? dnes jsem to se setrou měřila strop má 2,25 místo od stropu 50 cm může jí tam prosím malý mět děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 4991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud si lehne a netlačí jej strop do bříška, je to v pohodě.
Mě osobně to vždycky lákalo spát nahoře, ale zase vem v úvahu, že tam je tepleji než při zemi, což v létě nebude zs tak nejlepší.
Doplňuji:
Navíc počítej s tím, že nebude furt malý a že se časem pod něj bude muset ještě vejít nějaká slečna.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Musí mať možnosť si aspoň kľaknúť, ináč sa na posteľ ťažko dostane. Ale počítajte s rastom malého. Ten strop sa nedvihne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Patrovou postel jsem měla, v létě tam bylo nesnesitelně.
A pak také si musí na horním lůžku pohodlně sednout či kleknout. I za 1 či 3 roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já chci dětem pořídit pouze zvýšená lůžka,ale pár kamarádek mě zrazuje,proto­že,když jsou děti nemocné,tak si k nim nemůžete lehnout a je špatný přístup při převlékání.V bý­valém bytě jsme s manželem měli postel u stropu.Vypadalo to krásně a moderně,ale nikdy víc bych to nechtěla.Opravdu u stropu zahynete vedrem.Já se tam posadila,ale manžel sotva,většinou se praštil o strop.Pokud hochovi postel vydrží až do puberty a bude si chtít přivést holku,tak ani na nějaké postelové dovádění to není.Nepořizovala bych ji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Dobrý večer
chtěla bych svým dětem koupit dvoupatrovou postel
do pokojíčku a chtěla bych se zeptat kolik musí mít dcera která
chce spát nahoře od stropu místa
, aby tam mohla
spát.Známá mi totiž řekla,že když ho mám 2,25 tak prý ju tam dávat nemám že v zimě jak budu
topit že se mi může udusit když bude mít místo od stropu 50 cm poradte prosím děkuji

to je podobné, či stejné?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Rozhodně se při spaní na palandě ještě nikdo neudusil.Spíš je dobré zmněřit aby dítě nepropadlo mezi zábradlím a madrací nebo tam přidat nějakou síť.Tak už se malér stal.Výška jednotlivých pater se dá rozdělit i v jiných rozmněrech.Spíš bych to nechal udělat na míru.5o cm se mi zdá málo. Pozor také na lampičky.Muj vnuk takhle na palandě hodil deku na žárovku a propálil jí. Světlo raději umístit mimo ložnou plochu.Vypínač udělat tak aby na něj šlo z postele dosáhnout.

před 4978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elektrikář

Druhá možnost je udělat v pokoji stupínek a druhá postel se vysunuje jako zásuvka a ještě tam může vzniknout i úložný prostor.

před 4978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Obě jsme se domluvily že než si tu postel pořídí tak se první bude informovat zda to má cenu ju pořízovat nebo ne.

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Moje sestra byla při zadání otázky první jdu jí zavolat jestli už jí někdo odpověděl děkuji za upozornění cukrar.

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cukrar

Není zač děkovat, hlavně aby to sestře pomohla, páč jsem zastáncem najít řešení, nikoliv toto nejde páč.....

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek