david22

Dvojitý dotaz na téma WINDOWS XP:

  1. v min. verzi XP jsem měl vzhled Windows takový, že u ikonek zástupců disků se zobrazoval jakýsi „pásek“ indikující procento naplnění disku. Nevíte, co to je? Jak to získat? Je to nějaký skin Windows?

Foto tohoto vzhledu je zde:
http://www.uloz­.to/xbyRQn8/vzhled-xp-bmp

  1. v té samé verzi jsem navíc neměl žádný uživatelský účet.

To znamená, že po zapnutí počítače mi ihned najela plocha, nemusel jsem kliknout na uživatelské jméno. Čili nebyla tam tato startovací ikona: http://www.uloz­.to/xbgp4GJ/u­cet-bmp

PS: omlouvám se za poněkud kostrbatou formulaci, doufám, že jste pochopili, oč mi jde…
Doplňuji:
muflix: no právě :) Tak mi poraď, jak udělat, aby se mi to „standartně přihlásilo automaticky“. V systému jsem pouze jeden, mám jeden účet.

Nejlepší odpověď
Hlada

V registru je potřeba nastavit klíč HKEY_LOCAL_MAC­HINE\SOFTWARE\Mi­crosoft\Windows NT\CurrentVer­sion\Winlogon
AutoAdminLogon = 1

Další odpovědi
muflix

uzivatelsky jmeno ste podle me musel mit, ono kdyz ucet nema heslo a je v systemu pouze jeden tak se vam to standartne prihlasi automaticky.. ale mozna to de nekde nastavit.. co se tyka tech indikatoru v ikonkach to je docela zajimavy a nestandartni, jeste sem to nevidel, ale windows 7 to zobrazuji jiz v zakladu.
Doplňuji:
zkus metodu 2 http://suppor­t.microsoft.com/kb/3152­31

isteron

Aj XP to má, niekde na začiatku prvého štartu sa dá nastaviť jeden používateľ, alebo viac. Dá sa tam vložiť meno a heslo, ak sa mená nevložis , zvolíte verziu len pre administratora, rozbehne sa vám Windows hneď bez hesla.
Doplňuji:
Tak som mal nastavený XP a teraz mám nastavenú aj Vistu.