Ella

Dvojitá instalace? Je to možné?

Dneska jsem nakoukla do „Přidat nebo odebrat programy“ a uviděla tam dvakrát ikonku uTorrent, zkusila jsem i aktualizovat, jestli se to třeba jenom neseklo, ale ne, fakt je to tam dvakrát, i když si nejsem vědoma ,že bych se to pokoušela nainstalovat dvakrát… oba soubory mají stejně časté využití i velikost a tak mě zajímá, jestli když jeden z nich odinstaluju, jestli se smaže jenom ten jeden nebo i ten druhý? Díky za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
tuCZek

I já jsem se pro jistotu podíval :) ale mám ho tam jen jednou.
Určitě bych ho zkusil odinstalovat a pak se uvidí.
Maximálně dojde na novou instalaci :)

Další odpovědi
Hlada

Nejspíš půjde o nějakou chybu nebo dvě verze. S lehkým srdcem druhého klienta odinstalujte. Nepoužívejte k odinstalaci systémový odinstalátor. Nechává v systému spoustu svinstva, které ho pak zpomalují. Používejte k tomu speciální programy, např. Revo Uninstaller se smazáním záznamů v registru. Pro případ nutnosti nové instalace si opište nastavení ze záložky Možnosti.

arygnoc

doporučoval bych odinstalaci obou, vyčištění registrů (Ccleaner) a novou instalaci, případně i kontrolu souborů (adresářů).

magdalenah

Kdepák, bude to tím, že máš více disků a jednoduše máš uTorr nainst. 2× na různých discích, pak to tak sedí. :)