Avatar uživatele
anonym

Dvojí tvář zaměstnavatele?!

Stávalo se, že zaměstnavatel „vyhrožoval“, že pokud nebudou chodit na přesčasy o sobotách, nemusí už v pondělí chodit. Lidé se báli a chodili, ale poslední dobou se pár (jen za měsíc únor) rozhodlo odejít na hodinu od zaměstnavatele s tím, že si našli práci s výhodnějšími podmínkami a najednou zaměstnavatel trvá na výpovědní době, která je tuším 2 měsíce.
Skončí doba, když zaměstnavatel přestane se zaměstnancem orat a vláčet ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Michal Kole, johana 56, Drap, JájsemRaibek před 4090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

No doufejme že jo.
To je to samé, jako když chceš přidat a jeho odpověď zní: Venku čeká 10 dalších.
Není se pak čemu divit, když to dopadne takto:
http://www.no­vinky.cz/krimi/292119-zamestnanec-vyrazil-za-sefem-s-pistoli-v-ruce-chtel-zlepsit-pracovni-vztahy.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Podle mě neskončí. Nezaměstnanost se bude spíš prohlubovat, protože již nemáme výrobní podniky. Zachraňuje nás zatím export, ale i ten si myslím klesne, protože budeme dovážet stále více, byť nekvalitních, výrobků z asiatských zemí. Čeští dodavatelé budou šidit výrobky co můžou, dneska mi znovu poněkolikáté upadl háček z „větrníku“ na prádlo koupený od vietnamců, praskly mi při nákupu 4 igelitové pytlíky na chleba, hořčice je tekutější, laky na vlasy nelakují, maso je tlustější jak se snaží dobytek rychleji vykrmit, levnější toaletní papír se spotřebuje rychleji než dražší…ale to jsem odbočila. Chtěla jseem tím říct, že bude stále méně českých podniků a ty, které zbydou, budou dávat přednost levným pracovním silám. Co na to říct, když jsem viděla vietnamce pracujícího za přepážkou banky??? Podle mě bude hůř a hůř, dokud si nepřestaneme půjčovat od Měnového fondu a nezačneme dluhy splácet

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Podle mě, doba neskončí.Dokud bude přebytek pracovní síly před nabídkou práce, tak stále budou podnikatelé se zaměstnaci orat a vláčet.A tím pádem kapitalisti si budou určovat koho a za kolik korun zaměstnají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Skončí, otázkou však zůstává, jestli se toho my, ještě dožijeme

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co na to říct, když jsem viděla vietnamce pracujícího za přepážkou banky???

Asi že je chytřejší než ty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek