aramah

Dvě otázky…

Obrázek který je na Skype jde dát na Facebook? Pokud ano jak.
Můžete toto číslo napsat slovně 10057525
Děkuji

Nejlepší odpověď
KatkatkaW

a máš ten obrázek v pc nebo jen nahraný na skype? možná když fb a skype propojíš tak to půjde ale nevím, nezkoušela jsem to
deset milionů padesát sedm tisíc pět set dvacet pět

Další odpovědi
zjentek

jednanulanula­pětsedmpětdvě­pět ..jednanulanu­lapětsedmpětdva­pět ..desetnulapět­sedmdesátpětdva­cetpět ..desetmilionů­padesátsedmti­sícpětsetdvacet­pět ..,)