Dvě navazující Mgr. studia po absolvování jednoho Bc.

Po absolvování Bc. studia jsem pokračoval ve dvou navazujících Mgr. studiích ve dvou různých, byť příbuzných oborech. Obě navazující studia jsem úspěšně zakončil ziskem titulu Mgr. Je tedy správná forma mého titulu Mgr. et Mgr.? Nevadí, že jsem měl Bc. studium pouze jedno? Mgr. diplomy mám ale dva.. Díky.

Nejlepší odpověď
annas

Můžete uvedenou formu psaní titulu použít. V příkladu, který jsem Vám okopírovala, jde sice o 2 tituly Ing., ale o stejnou situaci.
Viz: Zajímavá situace nastává ve chvíli, kdy někdo vystudoval dvě vysoké školy, na nichž shodně získal například titul inženýr. Pokud se nemíní jednoho ze svých titulů jen tak vzdát a chce je používat oba, nabízí se mu česká spojka a nebo její latinský ekvivalent et, kterými může své dva tituly „propojit“. Tedy například Ing. et Ing. Petr Dvořák.

Zdroj: http://interval­.cz/clanky/hrichy-pro-sileneho-korektora-psani-zkratek-a-znacek/