Hammy

DVD přehrávač – problém s rozlišením ?

Když jsem chtěl jeden film, co mám na flashce spustit v DVD přehrávači, tak mi to jen psalo, že je video kodek špatný či co, pak jsem si uvědomil, že film je ve formátu mp4 (DVD přehrávač nespustí), tak jsem ten film convertnul z mp4 na avi, což už by DVD přehrávač spustit měl, ale pak mi to píše chybu: nějaké špatné, či nevhodné rozlišení nebo co.. ale zvuk přitom běží. Nevíte co s tím ? popř. jestli by se dalo rozlišení toho filmu pozměnit ?

Odpovědi
anonym

Čím jsi .mp4 konvertovat na .avi?
Např. FormatFactory při konverzi umožňuje nastavit i kodek i rozlišení…