karbo

DVD nepřehrává

Tato otázka tu už dnes byla,děkuji všem za odpovědi.Pro ty,kteří neznají první otázku opakuji,že po stažení a vypálení filmu ve formátu AVI na DVD mi to domácí kino vůbec nenačetlo.Přitom starší křáp přehrávač DVD úplně v pohodě.Přišel jsem zřejmě na příčinu.Vypálil jsem to na DVD + R .Když to vypálím na DVD – R tak to jde.Bylo mi řečeno že + i – je dnes jedno,že je to stejné.Víte někdo o tom víc,protože se stane,že mi to na ,,mínuska" někdy nechce vypalovat.Pře­dem díky.

Odpovědi
Pepexxx

ano je to jedno ale nekdy je ton pristroj hodne cilivej takze mu to jedno neni a na lacinym krapu to je jedno protoze ty nejsou tak citlivy aberou vsechno