Marzamka

DVD nebo DVD full

jsem nová na torentu a chtěla bych si stáhnout film, který mi pojede normálně v DVD přehrávači, jsou tam nabídky kromě verze na windows xvid i filmy DVD a DVD full, které mi pojede líp nebo spíš, které mi bude fungovat? Nebo je to fuk? Děkuji

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Je to úplně jedno. DVD Full bude obsahovat i různé bonusy, jazykové mutace a další vychytávky. Záleží co umí váš přehrávač, jsou přehrávače co zvládnou xvid/divx. A také záleží jak si poradí s dvd vypalovaným pod Windows Vista, u XP by přehrávač neměl mít nejmenší problémy.

Další odpovědi
smoulolinka

fuk je to pouze pokud máš dobrý dvd přehrávač a zvládá různé formáty, některé zvládají i formáty avi, které se přehrávají v počítači. Rozdíl mezi dvd a full dvd je pouze v rozšířené nabídce- například různé bonusy, titulky, více jazykových verzí..

alenka901

full ale musí ti ty funkce umět přehrát přehrávač

Attack-design

pujdou všechny