Nenaplněný

DVB-T, DVB-T/C rozdíl.

Která televize je lepší ? Ta která má DVB-T nebo ta s DVB-T/C ? Jaký je vnich rozdíl ?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Televizor je stejný, liší se osazeným tunerem. DVB-T přijímá pozemní signál (anténou), DVB-C přijímá signál šířený po kabelu. DVB-T/C bude zřejmě schopen přijímat oba typy vysílání.

Další odpovědi
mosoj

Kvalitativně žádný. Tuner DVBT je pro pozemské vysílání z vysílačů a tuner DVBT-C potřebujete pokud berete signál z kabelového rozvodu.
Doplňuji:
Když chcete kvalitativní parametr tak to je MPEG-2 nebo MPEG 4. DVBT tuner co umí MPEG 4 umí přijímat ve full HD.