Omnipotence

Dvanáct Nemožných Pohybů

V seriálu Kung Fu Panda Feng Huang předvedla sedm z Dvanácti nemožných pohybů (tedy dva z původních sedmi a pět nových).
Jmenované byli Hřmící kladivo větru a Mongolský kulový blesk.
Po potom rychle pojmenoval pět nových pohybů po té, co je viděl v akci- Kopí plamenů, Rychle se točící věcička, To když dupneš do země, Tleskavá věc s křídli a Létající kruh energie.
Takže zbývá původních pět pohybů.
Tušíte někdo, nebo máte nápady, co by to mohlo být? Děkuju za odpovědi :)
Doplňuji:
„Olíznout si loket“ se mi nezdá jako nemožný pohyb. To dokážu.

Nejlepší odpověď
kapka

Olíznout si loket? :D