Avatar uživatele
anonym

Dvakrát nelze vstoupit do téže řeky…a tak me tak napadlo Proc ne ?

Ja bych do te reky vlezla klidne i 10 krat ( kdyby o to nekdo stal ) 🙂 . A jak jste na tom vy ? Uz jste vstoupili , nebo jste mohli a nevstoupili ? Diky. -iv-
Doplňuji:
Dudu 🙂 . To je prave to . Ja vubec nejsem inteligentni ;-(. Proto bych tam porad lezla. 🙂 Mam jen zakladni vzdelani a to jeste … tak tak. ☹ -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, dudu, aramah, iceT, barnajka, fcoop, rosinka před 4515 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Do rieky môžte vstúpiť, koľkokrát chcete (aj v zime, keď sa preborí ľad). Ale rieka má takú vlastnosť, že do tej istej „časti“ vody v inom čase už nevstúpite, tá časť vody je už na inom mieste.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Ale, ale paní -iv- na co si zase hrajete. Vy přece jako inteligentní žena velmi dobře víte, že jde o pouhý příměr. V oblíbeném místě na řece se můžete cachtat kdykoliv a dle libosti, ale to co se stalo již nelze odestát, stejný prožitek nejde opakovat tak, jako vrátit z pusy nevhodně vyřčené slovo, či souvětí!
Doplňuji:
Všeobecná informace: to co v doplnění popisuje paní -iv- nevypovídá o inteligenci, nýbrž o zarputilosti. Možná je beran. Nebo, že by snad kolega Dr.Axl trpěl slepotou? Tomu ani náhodou nevěřím.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Kdysi jsem odešla z práce.Po určité době jsem zjistila že to byla chyba.
Tak jsem se vrátila a zůstala 10let
Tak ano, stoupila jsem dvakrát do stejné řeky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Je to o poučení se z předchozích chyb,třeba u vztahu,který nemá smysl,protože jeden nebo druhý partner má nepřekonatelné chyby,ať už jsou jakékoli.(jako příklad uvedu třeba vztah svobodné a ženatého,ona doufá,on slibuje,nic se neděje,a je to pořád dokola.)
Proto bych já do stejné řeky nevlezla,ani kdyby mi za to platili zlatem.Jsem opatrná,jiní lidé tam vlezou několikrát,přestože jim proud pokaždé a znova podtrhne nohy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Něco obdobného – „Co je na střepy,už se neslepí“.
Tedy – poslepovat to třeba nějak jde,ale v případě třeba hrnečku – dost bych se rozmýšlel -
„zdalipakže si do něj horkou vodu nalíti mohu“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Věci se mění, všechno se mění, řeka je jiná, voda z ní je za vteřinu jinde. Člověk by se neměl vracet nikam s očekáváním, že to bude, jako kdysi. Ani ve vztazích by to neměl očekávat pořád stejné. A tak je to dobře.
Vy, co jste se někam vrátili, už jste nevstoupili do stejné řeky. Všechno je jiné a jinak – podruhé. Pravdu tady má ..led – tohle rčení od Ježíše není o opakování stejných chyb, ale o tom, že život je neustálá změna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

mě by nepřemluvil nikdo, abych znovu vstoupila ani do řeky- ani jinam …já se jen tak nevzdávám a proto snadno neodcházím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Dudu … fcoop ! Jen se mi vysmivejte !! 🙂
Priznani : Ja jsem nejdrive chtela napsat , ze mam jen zakladni vzdelani .. , a to jeste s odrenyma usima , ale nevedela jsem , jak se to pise. Jestli se to nahodou nepise s odrenymi USEMI , nebo odrenymY usmY… a nevim to ani ted ! ;-(
Tak vydite , ze i tu zakladku jsem mela vydrenou ! :-p -iv-

před 4515 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, vemte se příklad ze mě. Vyplatilo se mně, když jsem vstoupila po druhé do téže řeky? Vše plyne … situace se opakuje, ale je jen rozdíl v čase … Proč Achilles nikdy nedohoní želvu?

před 4514 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Annas a ja si presto myslim , ze se vam to vyplatilo. Pocitejte na procenta ( to ja take neumim ) ☹ , kolik mate priznivcu a kladnych odezev . !! Pak vas ASI to jedno procenticko negativnich snad nemuze rozhodit .
A vite co take vidim , ze uz nejste ta vyplasena srnecka cekajici na strelbu od myslivce. Dokonce uz pred tim " myslivcem " uz neutikate , ale snazite se s nim domluvit. Ze i vy mate stejna prava jako on. Na klidny zivot. At je to doma , nebo v lese …

  • iv-

před 4514 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, přiznávám, že už tak dlouho jsem se nezasmála. Vtipné přirovnání.

Děkuji. Možná máte pravdu.

před 4513 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂

před 4513 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂

před 4513 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nie je jednoduchšie napísať,
hneď po 1.ročníku základnej školy som ukončila školskú dochádzku?
Boli by sme aspoň dve :)

před 4515 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led ! Vy tak. ! Vy jste chodici encyklopedie. Podeziram vas, jestli nejste japonsky robot !
🙂 -iv-

před 4515 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

To nie je pravda, veď to sú škôlkári.
Veď predsa 1.robot bol čech (R.U.R).

před 4515 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led – vzdyt to rikam : Robot. ! 🙂 -iv-

před 4515 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

  • iv- Já se nevysmívám,to bych si netodle – jóó – netrouf.

Vy máte alespoň základku,to máte dobrý.
Mě vyrazili z mateř. školky,od té doby jen tak bloumám.

před 4515 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad fcoop. I když jste nedokončil mateřskou školu, není to k Vaší škodě. Při tom bloumání světem jste získal určitě hodně poznatků…

před 4514 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Fcoope, nas dva tak poslat do sveta .. , hledali by jsme porad jeho konec ! 🙂
No jo , ale co udelame s tim nasim dudu ? Ten je nejak hrozne moooc vzdelanej. Mam napsat Adminkum , aby ho vymazali z odpovedi. ? 🙂

  • iv-

před 4515 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek