Dva zápisy na dvou různých vysokých školách

Dobrý den, chci se zeptat, zda můžu mít dva zápisy na VŠ, ale poté se rozhodnout jen pro jednu VŠ, co to všechno obnáší, když si vyberu jen jednu, musím se té druhé nějak omlouvat nebo automaticky, když si do té doby nesestavím rozvrh, tak nejsem studentem dané vysoké?
Děkuji

Odpovědi
maja49

Ahoj, musíš podat písemně, že na VŠ končíš, ale nevím, jak to je s tím zápisem. Poraď se na studijním oddělení na příslušné fakultě.