jirka F

Dva týdny tmy – pravda, nebo čistá lež?

Nedávno jsem četl článek, který říkal, že má 15.listopadu ve 3:00 nastat na zemi tma z důvodu utlumení solárniho světla na slunci, a myslím si, že určitě by nastala i zima a mráz, no ale myslím si, že to nenastane, že je to čistá lež, jak vylekat lidi, no ale uvidíme.

Myslíte si, že je to pravda, nebo je to lež?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

a já zase četl někde,že bude mírná zima, protože slunce je na svém jedenáctiletém maximu…je to pravda?
…to moje je pravděpodobněj­ší,než ta tvá verze…
quentos: ale vypadá to líp,aspoň ten otazník má pro sebe víc placu,a s tím nádechem > to chce na plicní…

Další odpovědi
quentos

… tak a teď si ten nesmysl zkus přečíst na jeden nádech, protože v původní „větě“ nebyla jediná čárka.
Hlavně žes zas udělal mezeru před otazníkem, která se tam v životě nepíše. Doporučuju někdy otevřít knihu.

Lamalam

Je to čistočistá pravda, stejně jako konec světa 2012.

marci1

V seriózních médiích se nic takového nedočteš. Je to čistá lež. Bulváry takovéto zprávy píší, aby se zvýšil počet čtenářů. 🙂

anonym

Nečti bulvár a pak tmu neuvidíš!

ivzez

Je to čiročirá pravda, stejně jako všechny dříve předpovídané konce světa.

Jenom marně přemýšlím, jestli se nás snažíš pobavit, nebo
jestli chceš e1232851@trb dodat „munici“ pro jeho otázku…
[ http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jsou-odpovedi-cz-plne-hlupaku ]