zdenda68

Dva monitory jako jeden??

Ahoj, chtěl bych se zeptat.. co mám udělat abych měl celou hru na obou monitorech.. myslím jako pulku hry na jednom a dalsi pulku na druhem.. mam dva monitory propojene ale ta hra vzdy jede jen na jedne pulce… tzn.. na jednom monitoru.. neví někdo jak to udělat aby byla na obouhc??

Nejlepší odpověď
casey

Pri tomto pouziti by bylo naprosto nesmyslne vysledne rozliseni obrazovky. V pripade pouziti dvou full HD monitoru by to bylo 3840×1200.Jinymi slovy zdvojnasobila by se sirka pri zachovani stejne vysky. Nebyl by zachovan standardni pomer stran. To by v te hre ani neslo nastavit.

V pripade pouziti rozsireni plochy muzete pretahovat okna z jednoho monitoru na druhy, ci mit na kazdem otevreno neco jineho, ale domnivam se, ze nelze nastavit, aby windowsy, hra, video nebo jina aplkace vyuzivala dvou monitoru jako jedne plochy. Sam rozsireni plochy s dvema 24" monitory pouzivam a nemohu si to vynachvalit.(napr. prace s excelem, ci v pripade prepisovani netreba porad preklikavat mezi okny), nebo prace s vice operacnimi systemy ve virtualnim prostredi.

Další odpovědi
led

Treba si vo vlastnostiach obrazovky nastaviť aj druhý monitor (2) a zapnúť rozšírenie plochy.
Je dobré ak sú oba monitory rovnaké s rovnakým rozlíšením.
PS.
casey,
pomocou takéhoto nastavenia robievam aj grafiku a video, vidím aj detaily, obraz sa viac zväčší, ako pri obyčajnom jednomonitoro­vom móde.