bolak

Dva kurzory na jednom PC

Mám dva monitory a dvě myši a hledám program který by uměl přiřadit každé myši jeden kurzor, tak abychom mohli dva pracovat na jednom počítači zároveň.
Vím že taková aplikace existuje, protože už jsem ho kdysi používal, bohužel si nemůžu vzpomenout jak se jmenoval a na internetu ho nemůžu najít.

Nejlepší odpověď
MacChill

No nevím, podle mě toje nedosažitelné

Další odpovědi
Ondrej01

Možná VirtualBox nebo VirutalPC, ale promiň nemám s tim žádnou zkušenost. Ale dva kurzory v celém operačním systému.. no to nevím

DDarent

Nato potřebuješ upravenou grafickou kartu a počítač, který ty 2 monitory utáhne, protože jen tak spustit třeba grand turismo 5 2× na maximální grafiku a rozlišení, aby si ztoho něco mněl, chce VÁŽNĚ VÝKONOU MAŠINU!!!! (nebo acer iconia)