endyis

Dva kamarádi-rozcestí…

Včera jsem psala otázku ,,co když kamarád už nechce být jen kamarádem?!" ale zapoměla jsem něco napsat.A to že se mi líbý jeho nejlepší kamarád.Co mám dělat.Mám ryskovat to že ztratím super kamaráda a když to nebude klapat jak by mělo tak následně i toho druhého?Mám s oběma zůstat jenom kamarádka??

Nejlepší odpověď
Pájo

Přátelství, láska, vztah není většinou logickým kalkulem, ale „obyčejná komunikace“. Chápu ale tvé obavy. Hledej odpovědi u obou z nich, snaž se s nimi obyčejně trávit co nejvíce času, aniž bys jim podlehla na loži ;) …pak si ujasni:

  • první tě chce a ty jeho ne?
  • druhého bys ty brala, ale bral by on tebe?
  • půjdou ti dva kamarádi „kvůli tobě“ „proti sobě“? Pokud ano, co to pro tebe může znamenat?
  • musíš to řešit tak „rychle“ a nepočkáš, až jak se to časem vyvine?
  • atd.

Další odpovědi
beluška

Promiň, ale zůstaň jen tou kamarádkou. Láska potřebuje hodně času a ty ho raději věnuj českému jazyku a pravopisu. Jak chceš psát zamilované sms? Co říkáš?

endyis

Ten druhý by mě teoreticky chtěl ale na jak dlouho?On je něco jako femme fatale v mužském podání(a on s holkou moc dlouho nevydrží,jelikož jí většinou vymění za jinou nebo ho prostě přestane bavit).Ty dva by se 100% rozhádali a tak si říkám jestli mi za to stojí.