venkovan

Dva červené pruhy na stromech, kůlech apod. Spodní není kolem dokola. Co to znamená?

Tak nějak mne k otázce inspiroval jeden anonym. Občas to vídám podle cest, okolo nějakých luk, rybníků, skal apod.
Doplňuji:
Johanko trochu to rozšířím. Je to pruhové značení všech druhů chráněných území. Jak mi řekl jeden ochránce – za těmi pruhy to co projde před pruhy to může být drahé. Třeba jízda na kole mimo cesty po takto vyznačeném území. Prý když jsem mimo, vidím dva pruhy, kdyžjsem zevnitř vidím jen jeden a kousek toho dolního a uvniř za hranicemi si musím pamatovat, že jsem za ně vlezl. To samé platí i pro ty stání znaky – za nimi je to s větším problémem.

Nejlepší odpověď
johana 56

Že by malý státní znak ČR,označující přírodní památku?
(htpp://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Přírodní památka)

johana 56

Zradila mne technika,nepodařilo se to celé zkopírovat,ani vložit funkcní odksaz.