Důvěřujete výrobkům 2,3,4-v jednom nebo raději kombinujete sami jednotlivé produkty?

Mám na mysli např. prací prostředky s aviváží, sprchové gely se šamponem, vakcíny proti čtyřem chorobám, instatní kávu atd.
Doplňuji:
Wang, ty vakcíny jsou ve výčtu uvedené proto, že jsou k výběru např. u veterinářů multivalentní vakcíny nebo můžeš nechat očkovat třeba psa proti vzteklině, později proti psince, jindy zase proti koronaviru atd. Podobně to funguje i u humánních vakcín. Tak proto.

Nejlepší odpověď
Illines

Kombinuji,muzu menit a 2,3,4– v jednom me nelaka,nevim proc,ale slozeni nemusi odpovidat kvalite.
Doplňuji:
Podle mne smesi v jednom je matecni.

Další odpovědi
Damiana

Nemám ráda tyhle „krokové variace“. Mám imrvére pocit, že jedno z toho je jakž takž v pohodě, ale přidaný zbytek je šunt, který by se samostatně neudal. Neboli jedna složka je dražší, ale sama o sobě taky nic moc a doplňky k němu jsou už úplný odpad. A pak – opravdu kvalitní zboží je pouze jedno – samo o sobě, obvykle pořádně napálené a nedostaneš k němu navíc pomalu ani pytlík. Takové ty „masové“ salámové mozaiky rovnou se zeleninou i sýrem – zní to tak hnusně, jaké to bude. Šampony s kondicionérem ve mně zase evokují to, že budou blbě mýt (protože tam operuje ten kondicák, který ani nemá čas působit, když „myje“ ten šampon) a vlasy budou mastné a těžké.
Nejsem líná dobře uvařit, nandat si na chleba plátek kvalitní šunky, k tomu sýr podle mého výběru a křehkou zeleninku. Nemám problémy si normálně umýt vlasy šamponem podle svého gusta, pak nanést kondicionér nebo masku a relaxovat.
Takže za mne: Ne.

Wang

Nevím, proč jsou ve výčtu ty vakcíny?!
Normální SPOTŘEBNÍ zboží klidně a s důvěrou kombinuji (od známých firem).
Doplňuji:
Stejně nejsem přesvědčen o tom, že vakcíny – ať už humánní nebo veterinární – jsou na roveň zboží. Jdete na to (v tomhle konkrétním případě) hooodně povrchně. Máte snad možnost sehnat polyvalentní vakcíny (pro lidi) připravené zvlášť?
Považovat vakcínu za 4 v jednom je (pro odbozníka – zdravotníka) naprostá hloupost.

iwrana

Ráda používám tablety do myčky,které myjí a zároven mají i funkci leštidla,soli a čistí myčku.Je to pohodlnější,než dávat vše zvlášt.

terry

Nemyslím, že to je dobrá volba. Začalo 2v1, pak 3, 4, …6v1, vše v 1.
Co znamená vše v 1? Za půl roku to bude kolik v 1?
Myslím, že účinky jsou pak snížené.
Podobně jako šampon s kondicionerem. Každý má jiné účinky a tak logicky každý výrobek zvlášť musí účinkovat lépe.