Avatar uživatele
anonym

Důvěřujete výrobkům 2,3,4-v jednom nebo raději kombinujete sami jednotlivé produkty?

Mám na mysli např. prací prostředky s aviváží, sprchové gely se šamponem, vakcíny proti čtyřem chorobám, instatní kávu atd.
Doplňuji:
Wang, ty vakcíny jsou ve výčtu uvedené proto, že jsou k výběru např. u veterinářů multivalentní vakcíny nebo můžeš nechat očkovat třeba psa proti vzteklině, později proti psince, jindy zase proti koronaviru atd. Podobně to funguje i u humánních vakcín. Tak proto.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Damiana, briketka10, Illines, anonym před 4209 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Illines

Kombinuji,muzu menit a 2,3,4– v jednom me nelaka,nevim proc,ale slozeni nemusi odpovidat kvalite.
Doplňuji:
Podle mne smesi v jednom je matecni.

Upravil/a: Illines

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Nemám ráda tyhle „krokové variace“. Mám imrvére pocit, že jedno z toho je jakž takž v pohodě, ale přidaný zbytek je šunt, který by se samostatně neudal. Neboli jedna složka je dražší, ale sama o sobě taky nic moc a doplňky k němu jsou už úplný odpad. A pak – opravdu kvalitní zboží je pouze jedno – samo o sobě, obvykle pořádně napálené a nedostaneš k němu navíc pomalu ani pytlík. Takové ty „masové“ salámové mozaiky rovnou se zeleninou i sýrem – zní to tak hnusně, jaké to bude. Šampony s kondicionérem ve mně zase evokují to, že budou blbě mýt (protože tam operuje ten kondicák, který ani nemá čas působit, když „myje“ ten šampon) a vlasy budou mastné a těžké.
Nejsem líná dobře uvařit, nandat si na chleba plátek kvalitní šunky, k tomu sýr podle mého výběru a křehkou zeleninku. Nemám problémy si normálně umýt vlasy šamponem podle svého gusta, pak nanést kondicionér nebo masku a relaxovat.
Takže za mne: Ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wang

Nevím, proč jsou ve výčtu ty vakcíny?!
Normální SPOTŘEBNÍ zboží klidně a s důvěrou kombinuji (od známých firem).
Doplňuji:
Stejně nejsem přesvědčen o tom, že vakcíny – ať už humánní nebo veterinární – jsou na roveň zboží. Jdete na to (v tomhle konkrétním případě) hooodně povrchně. Máte snad možnost sehnat polyvalentní vakcíny (pro lidi) připravené zvlášť?
Považovat vakcínu za 4 v jednom je (pro odbozníka – zdravotníka) naprostá hloupost.

Upravil/a: Wang

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Ráda používám tablety do myčky,které myjí a zároven mají i funkci leštidla,soli a čistí myčku.Je to pohodlnější,než dávat vše zvlášt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nemyslím, že to je dobrá volba. Začalo 2v1, pak 3, 4, …6v1, vše v 1.
Co znamená vše v 1? Za půl roku to bude kolik v 1?
Myslím, že účinky jsou pak snížené.
Podobně jako šampon s kondicionerem. Každý má jiné účinky a tak logicky každý výrobek zvlášť musí účinkovat lépe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek