Avatar uživatele
editka

Důvěřovat, ale prověřovat..?

Manžel je sice od dost starší, s břichem,začí­nající pleškou, ale neustále si mimomanželsky"do­kazuje, jaký je ještě chlapák". Mám to tolerovat věčně?(trvá to s přestávkami 5 let). Vím to z mobilu. Vím, že mobil je věc osobní, ale já mám čisté svědomí a mobil mu klidně půjčím. Zajímalo by mne, kdo z vás by se raději kouknul a kdo by byl za podváděného troubu a nic by neřešil, do mobilu se nikdy nekouknul. A co by pak následovalo. Manžel si teď mobil koduje a ještě se tváří uraženě(občas ani nespí doma). Máme 2 malé děti, jsem unavená z tohoto stavu,manžel mne tlačí do kouta tím, že chce žít v našem manželství, ale dělat si dál co on chce. Pomalu se za něj začínám stydět. Co radíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Deli, Pájo před 4523 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Nikdy bych mu /ani nikomu jinému/nenahlídla do mobilu a neotevřela dopis .Je to věc osobní a člověk by měl ctít soukromí.
Vy udělejte jednu věc …narovinu mu řekněte že to vše víte a určitě bych to řešila a ne že on si bude dělat co chce …asi ví, že vás má v hrsti . Nevím jak jste na něm závislá ,ale prostě to jak píšete trvá roky a pro něj to je již samozřejmost. Styďte se ,že jste to již neřešila .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mobil považuji za osobní věc a nikdy jsem se do mobilu nikoho jiného nepodíval. Pokud by se někdo podíval mě, viděl bych to zhruba stejně jako tu nevěru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Tedy – tenhle protimluv – made in Bolševik – ten jsem vždy špatně snášel.
Buď tak,nebo tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Do cizího mobilu nekoukám za žádnou cenu, i když vím, že bych klidně mohla… Zjistit ale nevěru, opakovanou, trvalou – neprominula bych. Jednorázové uklouznutí ano, to se stane, ale to, co praktikuje Váš muž, bych mu netolerovala.
Otázka je, jaké máte možnosti dál bez něho, jak jsou na něho fixované děti, jak jste na tom s bydlením, financemi…
Nezávidím Vám, držte se!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Hm,manžel chce žít v manželství s vámi,chce ale dále vést nepříkladný život a dělat si co chce…Přeloženo-on si užívá a vy mu děláte služku,navaří­te,vyperete,vy­žehlíte,atd,at­d…V takovém maželství být chcete?

Sbalte mu kufr a pošlete ho k té paní,ona až se bude starat,tak ji to brzy přestane bavit,nebo ještě líp k ní ten kufr rovnou odneste až tam manžel bude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek