Punk Kitty

Duševně nemocná?!

Poslední dobou si připadám- divně. Občas vidím nebo slyším věci co jiní ne, příjde mi že jsem ,prohlédla' lidi, a mám ohledně toho silně frustrující pocity, protože věřím tomu, že je každý lhář, myslící jen na sebe. TAky kolem sebe přestávám snášet ostatní společnost, i svých pár kamarádů. Pak mám zase ,okno' na celý den a co jsem dělala, jindy zase vůbec nevím, z jakých úmyslů a jak jsem se dostala na místo, na kterém se právě nacházím. Bojím se, čím dál víc, něčeho čehokoli. Doplňující informace je, že kouřím trávu.

Nejlepší odpověď
anonym

Poslední informace byla ta nejlepší. Kouříš málo. Když to ještě více přiživíš, tak ti možná nebude vadit, že máš schyzofrenní příznaky. Otázkou je, co to vyvolává. Čekáš, že Tě na poradně vyléčíme? To čekáš marně. Trávu vyhoď do popelnice a běž k lékaři. Zatím stačí obvoďák, ten potom rozhodne, co s Tebou udělat dál.

Další odpovědi
Alesh

Spíš zhulená… prostě ti to vymývá mozek a dost možná sis už vyvolala nevratné poškození mozku. Každopádně přestaň hulit, uvidíš, že se to postupně bude zlepšovat. Fetovat se dá ledacos, třeba sport. A je to zdravější. 😉

beer

Přestaň hulit a uvidíš změnu, ovšem – budeš se muset učit žít v realitě tak, aby to šlo i bez trávy. K tomu ti pomůže i lékař.

arygnoc

zahul si.
a nediv sa.

v tvojom prípade sa cítiš normálne, to len nehuliči sú divní.

Awe

klasický vyhulený stav…Jestli nechceš mít okna a ostatní příznaky tak to nehul

zjentek

jak píše beer: žít realitu tak, jak je společností nastavená- k tomu ti dopomůže výhradně školský lékař ,)

Reezo

Jde hlavně o to, že tvuj mozek funguje jinak, když jsi pod vlivem této drogy… navíc jsou případy, že huleni trávy, může zvýšit riziko schizofrenie. Jinak to neni žádná novinka, že jsou lidi lháři myslící na sebe.

Nuk nuk

No, tak já doporučuji přestat s tou „trávou“. Ano, to jsou totiž její účinky, vyvolávání halucinací (narozdíl od jiných drog ale ne naráz a na chviličku, ale plíživě, pomalu a může to dojít až do stavu, kdy to bude trvalé) , stavů úzkosti až schizofrenie. Pokud nemůžete skončit sama existují psychologové, popř. organizace, které Vám mohou pomoci. Doporučit Vám mohu třeba tuto: http://www.te­enchallenge.cz/ Je sice křesťanská, ale za to má téměř 99 procentní úspěšnost.

marci1

Věř nám, že to je velmi špatná cesta ke štěstí a spokojenosti. Nám se také nelíbí mnoho věcí,které se dějí kolem nás. Pokud s trávou nepřestaneš, bude to s Tvým zdravotním stavem HORŠÍ . Musíš si najít věci, aktivity, které Tě baví. Najdi si kamarády, kteří Tě nebudou využívat a s kterými si budeš rozumět. Nauč se radovat z maličkostí : že svítí slunce, kvetou květiny, čeká Tě hezký výlet. Pravděpodobně jsi mladší, tak se raduj, že všichni v Tvé rodině jsou zdraví a nechtěj přidělávat starosti s Tvým zdravotním stavem Tvým blízkým. Jednou budeš mít také rodinu, manžela, děti. Pokud člověk chce „přežít realitu“, mít hezký, šťastný život, tak se musí o to opravdu snažit. Věř, že to stojí za to. Držím Ti palce ! 🙂

klob1

Jistě, udělala jsi nejlépe zničit se a přivodit si dost zlé do života. Takových lidí je kolem co znám s tímto..tak teď nezoufej,budeš an tom jako oni.
Na vojně jeden voják přísahal..Zde, kouřím vlasti…ten šel na to zdravě. Byl nekuřák a už vůbec ne hulič..ˇJen špatně pochopil slovo v přísaze.

bolak

Tráva nemusí způsobovat jen ty pocity totální pohody jako vídáš u ostatních a ve filmech, co mozek to jiná reakce, ty třeba můžeš bejt smutná a mít depresivní nálady, stejně tak jako u chlastu je většina lidí „těžce vpohodě“, dalších pár je „veselejch“, některý šíleně veselý a pak jsou tam i případy kdy flaška piva udělá z člověka neskutečnýho agresora. Znám osobně jednoho kluka kterej má alkohol skutečně zakázanej i od doktora přesně z tohodle důvodu a u něj je to vopravdu tak že je normálně naprostej pohodář, ale jakmile si dá jednoho blbýho panáka, tak se z něj stává úplnej psychopat, nadávky, vyhrožování, jednou vzal dokonce na svojí ségru i kudlu, jenom protože jí spadnul chlebíček z ruky, kterej mu zrovna nesla, no prostě maso. Ono na tom člověku je to poznat i z tváře, že je s ním něco špatně, ale jakmile vystřízliví, tak je z něj opět naprostej mouchofil. Ty můžeš takhle reagovat na trávu, a to ačkoliv si na ní doteď reagovala stejně jako ostatní. To v mozku nastane nějaká změna a je to, cvak, ze dne na den, a tím že si dáš špeka v domnění že si tím náladu vylepšíš, ty svý chmurný pocity vlastně ještě víc živíš.

lota

Nebýt té poslední věty, viděla bych to na velkou potřebu změny. Někdy pomáhá třeba jen změnit prostředí. Pravda je, že dnešní doba, média, internet ty frustrující pocity lehce mohou vyvolat. U tebe to může ale ještě podporovat to hulení… Obvoďák je asi zbytečný, možná už je to na psychoterapeuta – viz otázka Kdy vyhledat odbornou pomoc? http://poradna­.zena.centrum­.cz/psychika/

amanita

A když člověk nechce žít realitu s pravidly normální společnosti?

arygnoc

tak si zahulí.alebo si to hodí, alebo ho zabijú, alebo skončí v kriminále, alebo sa z toho zblázni …

ono nič iné ako realita sa žiť nedá.
bohužiaľ.

amanita

Alebo je někde v ústraní na tripu.