nikolkap

Dům nebo byt??

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Jahoda

Dům

Terryle

Byt

s domem je moc práce a pro člověka, kterej neplánuje rodinu, je to vlastně zbytečný…

nikitač

Dům

Sice je na domě moc práce-ale na bytě je zase nudáááá!!

anonym

Dům

to záleží na úhlu pohledu,pro někoho je dům zbytečny a má pocit že je sním práce,ale pro jiné jako já kteří si neumí představit život bez zahrady na které to jako práci nebere,ale jako relax je zase byt jako klec

iwetax

Byt

Pro lenochy , kteří se nutí i k ustlání postele je to výhoda. Přijdete z práce do teplého bytu. Občas vysajete nebo vymalujete a to je celá údržba. Jsem prostě panelákové dítě.

Mousinek

Dům

anonym

Dům

To je relativni-dum jako palac,vila ci takovy maly domecek pohadkovy.Jsem pro domecek.

Elk

Byt

Když je byt na pěkném a přístupném místě, jako ten náš, tak je to super. Všude blízko – doma fajn.

Terryle

nikitač: to záleží na sousedech :oD