misicka2310

Dům na splátky

Dobrý den , s přítelem bydlíme v 2+1 v bytě a uvažujem o tom že si vememe to stejne 2+1+garáž ale jako rodinny dům na splátky neznáte někdo stránky s těmito nabídkama děkuji nikde jsem to nenašla jedná se oto že bychom si ho nechaly postavit nebo by už postaveny tady u nás v ostravě ,karviné,bohumíně, už byl

Nejlepší odpověď
martina1

Neprve musíte zjistit,zda vám někdo poskytne hypotéku.nejléppe je obrátit se na finančního poradce,nebo pokud máte stavební spoření,tak o možnostech překlenovacího úvěru.Až budete vědět,kolik vám kdo půjčí,tak se můžete poohlédnout po domečku.Pokud máte pozemek,tak tak po firmě,která vám ho postaví.Určitě máte realitní kancelář ve městě a tam někdy nabízejí už zastavěné pozemky a stačí si jen vybrat.My stavíme sami a máme dům kreslený Architektem,ale bratranec má montovaný dům od Rodinné domy Rýmařov a jsou velice spokojení.Za 2 měsíce bydleli a i s cenou byli spokojení.Jen jestli vám moho poradit,když už budete shánět pozemek a rozhodnete se stavět,tak stavte podle potřeb i v budoucnu.Když už stavět,tak proč tak malinkaté.
WWW.RDRYMYROV.CZ
Doplňuji:
www.rdrymarov.cz