oselik

Důlěžitý dotaz

Ahoj , chci se zeptat , jak můžu dát odkaz na nějaký obrázek , kzerý bude uložený někdy na internetu , když tam dotyčná XY doména nemá možnost vložit přílohu , tak podle toho usuzuju ,že tam musím dat nějaký odkaz na netu ,kde ten obrázek mám uložené , ale na jaké internetové schránce je to možné , nebo jak udělám , abych to co dám na internet , aby to viděl jen dotyčný člověk a ne celá republika ( např ve zpráve hesla atd )

Hledám něco , kde na netu uložím obrázky , vložím odkaz na ně do textu(protože daná doména nemusí mít možnost vložit do textu obrázek , tak tam musím dat odkaz) a až vložím odkaz , tak mít zajištěné ,že to uvidí jen můj vybraný človek!

Děkuju za odpověd :)

Nejlepší odpověď
www

Je několik možností, tady máš dvě.
Dáš to na úložiště, kde získáš pouze ty odkaz na uložený soubor a ten odkaz pošleš komu chceš.
Nebo to dáš na nějaké „veřejné“, soubor ale nejdříve zahesluješ a heslo oznámíš adresátovi.

Další odpovědi
hanulka11

zkus si projít tyto možnosti ,kam lze fotky uložit a pak si je zvolíš -kdo bude fotky sdílet s tebou nebo komu pošleš odkaz, aby si je mohl prohlídnout

http://www.swmag­.cz/752/velky-srovnavaci-test-on-line-ulozist-fotografii-na-internetu/