quentos

Duely Karpova s Kasparovem

Co za tím vězí a co tím pořadatelé sledují? Nejde snad přece o to, dokázat, kdo z nich je „lepší“, když víme, že šachoví bozi jsou oba dva, pročež jejich dlouhosáhlé partie budou spíše o tom, kdo z nich udělá dříve chybu z únavy (neboť šachy jsou hlavně o chybách). Není to spíše zase o byznysu, mediálním humbuku a senzaci?

Nejlepší odpověď
ten který je

Myslím si že šachy stejně tak jako atletika jesou druhem sportu který se dá těžko uplatit.Peníze bych za tím nehledal.

Další odpovědi
anonym

Možná jsem cynik,myslím si totiž ,že stejně jako téměř ve všem, platí tvrzení,že o prachy jde až v první řadě.
A v tomto př. snad i ješitnost.
Moc toto nesleduji,ale-už je to dost dlouho,co spolu hráli?

DAM

Ano, jistě, je to o tom, že to lidé CHTĚJÍ.

člověk

každý sport je cirkus ,přadevším o tom jak co nejvíce vydělat,a jim je jedno kdo je lepší.možná nějaký malý kluk třeba v číně,by je hravě porazil,jenže jenže tolik nul za jedničkou co tito cirkusáci dostanou molokdo z nás uvidí…

kupkina

my divačky to milujeme, není nic víc sexy než přemýšlející šediví pánové