duchove prirody

jiz umim naslouchat stromum,tady v Praze mam dva stromy,ktere mi jiz rekli mnoha poznani.Ale duchy prirody stale nevidim.je mezi vami nekdo,kdo je vidi,nebo mi muze s nimi pomoci je uzrit?moc vas prosim,stale je nevidim.

Nejlepší odpověď
beer

Já ty svoje „duchy přírody“ zase vidím ve všem.
V kapce vody, barvě, větru, kameni, zvucích, vůních.. pohled na přírodu a její zkoumání mne totiž uspokojuje, uklidňuje a tím i dává sílu (psychika).
V čem vidíš svoje duchy ty, nevím – málo info.

Další odpovědi
bububabu

Jestli to chápu dobře tak slyšíš skutečné hlasy.Jestli je tomu tak tak by jsi se měl nechat prohlédnou specialistou. Popřípadě si promluv s knězem. Žádné duchové přírody nebo stromů totiž neexistují a nikdy je neuvidíš!

anonym

prosim te,duch. prirody existuji,vzdyt uz komunikuji se stromy ,a precti si plno knih od lidi ,co je vidi,nechapu smysl tveho posmechu

zjentek

tak když tady napíšeš, co ti řekli stromy, tak ti tady napíšu, jak na to

anonym

napriklad strom na divoke sarce ,rikam mu vzneseny,mi rekl_Tato planeta je nase maminka.Dalsi strom na cilkovy,obrovsky dub,mi sdelil,ze kdyz jdu od neho,nesmim se dotykat jinych stromu,nebo mi na celo nakreslil osmicku,nebo mi ukazal vesmir atd.Ta komunikace neprobiha slovy,ale jsou to takove silne vjemy.

zjentek

ani je neuvidíš, ale ucítíš je. Ti duchové se v noci uchylují do míst, kde je absolutní tma a duté prostory, nejvíce si libují v dutinách stromů. Takže když se s tím chceš setkat, musíš najít takové místo v hluboké přírodě a v noci se tam vydat. Důkazem o přímém kontaktu s duchem ti budiž pocit, který při tom zažiješ. Až to přijde, sám to poznáš, věř mi. A taky věř, že to není nic příjemného a bezpečného. Hrozí různá rizika a podstupovat by to měl jen absolutně zdravý, vyrovnaný jedinec. Při jakémkoli oslabení by se do tebe mohlo něco vtělit a to bys potom zase lépe porozuměl své otázce o vymýtání a jak to s tím je. Pokud chceš přeci jen trénovat kontakt s duchy, zkus si, co jsem napsal a nepodceňuj rizika, která cestou ucítíš