vevinka007

DUCHOVÉ aneb…

Mám jednoho kamaráda a ten tvrdí, že se do jednoho jeho kámoše převtělil ďábel, protože vyovolávají každý víkend"
A tak různě putuje a věří na duchy!Apod..
Poslal jedno video, kde jsem byla vyděšené..Jeden příběh jedné holky, ve které bylo převtěleno 8 ďáblů!
A prej se dá do člověka převtělit duch, je to pravda?
Hrozně se bojím , že se mi to stane:‚( :‘(

Nejlepší odpověď
bolak

Duchové se schovávají v tlustém střevě a vyhánějí se z těla luštěninami a kysaným zelím.

Další odpovědi
hanulka11

nesmysl

Mapel

Nafilmovat mohu cokoliv a příslušně upravit triky. Nebo ti Avatarové a další také existují? Prostě se chce dělat zajímavým a schání ty co mu uvěří. Asi jsi pro něj ideální cíl, který všemu uvěří.