Mia.F

Důchodové připojištění, které můžu podle finanční situace dočasně přestat platit

Chci si ještě narychlo založit důchodové připojištění, dokud je to ještě možné za výhodnějších podmínek. Jsem ale ještě studentka a s příjmy je to takové všeljaké, potřebovala bych tedy takové připojištění, které bych mohla v případě finanční krize dočasně přestat platit a za pár měsíců znovu začít, aniž bych o něco přišla, nebo mi tu pojistku zrušili.

Doporučí mi někdo takový finanční produkt?

Předem děkuji!

Odpovědi
anonym

Záleží co je napsáno ve smlouvě. Takže můžeš s každou pojišťovnou, bankou licitovat o obsahu smlouvy a způsobu plateb.

Hlada

Ve ztrátovém podniku nemohou být výhodnější podmínky. Snad jen menší ztráta. Nedejte na reklamu. Dobře si tento krok rozmyslete.

Likafina

Nechci dělat reklamu(jistě najdete na internetu nebo mě kontaktujte), ale třeba spoření do zlata kdy Vám průběžně chodí fyzický kov do ruky (lze spořit od 500,– měsíčně) a když nemáte tak neposíláte. Kupní síla je pravděpodobnější a má nadinflační zhodnocení. Jen to není finanční produkt (ten bych ani v této době nedoporučila)