mosoj

Důchodci už slavíte ?

http://letecka­posta.cz/197475957

Doplňuji:
Paní Simonpová. Fantastický hlas a krásná ženská !!
Soubor musíte buďto dát otevřít nebo uložit do počítače.
V obou případech to chvíli trvá ( v obou případech se stahuje do počítače), je třeba počkat.

Nejlepší odpověď
hanulka11

v odkazu si klikni na Simonová Chladil

a už ti zpívají tak, jak to uměli jen oni a jak jim to spolu slušelo…dík za připomenutí…škoda ,je to tak dávno.....

Další odpovědi
anonym

No díky!Dobrý…Sen­timentální si ráda zabékám!

Jikra

Mosoji děkuji ti za krásnou připomínku mých mladých let. To mě pohladilo po duši a moje staré srdce se zachvělo blahem,ještě teď utírám slzičky.
Doplňuji:
Sem myslel slzy.Odpusťe prosím starému člověku že pod vlivem takového citovém pohnutí a kapkou něčeho dobrého vytvořil takovou chybu.

Rufus

0ba byli úžasní a krásně jim to spolu ladilo a notovalo. Ale trochu jsem posmutněla, tyhle dva měl strašně rád tatínek, je už dvaapůl roků po smrti…ten by si tuhle PPsku užil…

aramah

Nějak mi to nedochází v odkazu nic není,
nebo mi zase něco nedocvaklo? :D
Hanulko děkuji

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=zeV­Lj3K8ULU&featu­re=related

Už jo, a tuhle píseň jsem poprvé slyšela na prázdninách u babičky, když ji pouslouchaly moje tety, taky dvojčata..to byly tenkrát hity có a mám ráda tyhle vykopávky..zdravím Vás všechny 🙂

štamgast

PowerPoint napsal: Tento typ souboru není podporován.

mosoj

Mile mně potěšilo. 21:18 30× staženo.