Drap

Drzost a arogance některých uživatelů snad nezná žádné meze.

Viz poslední doplnění od Pače
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chci-znat-presne-cislo-umrtnosti-ve-svete-za-vterinu-zadny-odkaz

Nejlepší odpověď
annas

Máte pravdu. Zřejmě by bylo nejlepší vůbec si otázky nevšímat, nechat ji bez odpovědi. Stejně si tazatelé z našich připomínek nic nedělají, pokračují i nadále ve stejném tónu a možná mají radost, že někoho naštvali .. Léčí si své ego.

Doplňuji:
Ad Dr.Axl, smazání otázky je určitě řešení. Ale všimla jsem si, že někdo vložil otázku, zmizela a za chvíli se objevila znova.

Další odpovědi
anonym

Tady u Pacete je to snad vekem , urcitym rebelstvim.
Ale jinak s vami mimiradne souhlasim. V tom , ze : Drzost a arogance některých uživatelů snad nezná žádné meze.
Drza a arogantni -iv-.

anonym

Už tu byla o tom párkrát řeč. Na domluvy jsou hluší, takže jedině výmaz a nekomentovat, to jen přiživuje jejich ješitnost!

tom004

Souhlasím s annas. Přečíst,přejít­.Většině z nich to dojde.

www

Jako starý synek z dědiny si dovolím malou poznámku.
Je to vůl, nebo nevychovaný fracek, zblblej z netových „praktik“.

venkovan

No nechal bych to být a moc se nad tím nezamýšlel. On dlouho nevydrží.

led

  • iv- s vami to už ten týždeň do Veľkej cesty, akosi vydržíme. :D

anonym

:-p Led, nezapomente , ze i tak budu obcas po ocku nakukovat. Tak ne aby jste me tady pomlouvali. ! -iv-