iceT

Drzite se svych zasad?

Nebo si myslite,ze zasady a pravidla jsou od toho,aby se porusovala?

Nejlepší odpověď
anonym

Připusťme,že se může stát,že některá zásada,nebo pravidlo se časem změní, prostě proto,že se změní okolnosti.
V podstatě – neporušovat.

Další odpovědi
rynek878

Já si myslím,že je to tak 50% na 50%,co to dodržují a ti co ne,podívejte se na pravidla silničního provozu,kdyby je všichni dodržovali,tak by na silnicích nebyla žádná úmrtí,nebo zásady slušného chování,tak tady jsme úplně mimo mísu,stačí malý vzorek na web.stránkách „odpovědi.cz“,nebo chcete ještě nějaké důkazy,tak se prosím Vás nikdo neohánějte dodržováním pravidel a zásad.
To by potom nemusela být ani police,soudy,atd.

quentos

ano, někdy až moc, spolubydlící na koleji za dob VŠ studií konstatovávali, že jsem prý „stereotypní“ ;{)>

Miroslavst

Držím se svých zásad. držím se jich tak, že někdy jsou pro mě i se špatným důsledkem, ale pokud jednou řeknu „A“, neuhnu ať to stojí co to stojí.
Tím nemyslím pravdu, že si myslím, že A je A a pokud mě někdo přesvědčí, že je to B, tak říkám B.
Mluvíme zde o zásadách.

Bumbes

Já si vždy myslel, že pravidla a zásady jsou proto, aby se dodržovaly.
Tento Tvůj názor mne udivil a evokuje mi přirovnání, na co používat příbor, když můžu jíst rukama jako neandrtálec.

Vicki

Svých zásad se držím.