Drap

Držíte půst ? Chcete vidět prasátko ?

Nejlepší odpověď
tom004

Přiznávám,že ne.Bůček je holt bůček.A ten co jsem právě dojedl,byl obzvlášť vypečený.Stejně se pořád propaguje vyvážená strava.Tak se toho držím.Včera bylo cukroví a buchty,no a ten bůček to dneska nádherně vyvážil. 🙂

Další odpovědi
lexx

Držíme, držíme ! Celé dny a měsíce, bída je. A žádné prase nikde.
Doplňuji:
Něco na zub Barbakane ? Zubní pastu leda.

anonym

Starší a nemocní půst držet nemusí a tak si dám něco na zub,ale od masa to nebude.

WeeBear

Momentálně se tu cpu rohlíky (vánočku budeme jíst až zítra, to přijede mladší bráška), takže to na půst nevypadá. A na prasátko vlastně také ne. 🙂

led

„Keď vydržíte nejesť, uvidíte ho.
A bude mať zahnuté zuby? Ja už ho vidím…“ utekajú (z reklamy)
stačilo mi takéto reklamné prasiatko niekoľko ráa denne.

anonym

Jaký prase?Jaký půst?Aby můj shon a práce přišla vniveč?Všechno hezky sež…m!

venkovan

Držíme ho před dveřmi bytu, aby k nám do kuchyně nevlezl.
A zlaté prase stejně nevidíme.

MILAN1961

půst nedržím,zlaté prase vidím v televizní reklamě