Držíte palce Lucii Šafářové v další bitvě na French Open?

Je to skvělá tenistka,mám ji radji než Kvitovou,tak jak jste na to vy?
Držíte jí palce,aby ten granslam konečně vyhrála.
Díky všem za názory.

Nejlepší odpověď
MirKop

Fndím :) Je mi jedno komu, hlavně, že je to někdo z ČR

setapouch

Jugar: proč jsi smazal mou odpověď?

setapouch

Jsem přesvědčený, že mé nejméně dvě odpovědi smazal jugar. V této otázce zmizely dvě odpovědi, které nedaly očekávanou odpověď, a hned poté byla třetí odpovědi dána nominace. Další má odpověď jinde zmizela krátce poté.

Statisticky je taková náhoda téměř vyloučena.

JájsemRaibek

I moje odpověď zmizela.
Nebudu spekulovat proč, ale co, není tam a život jde dál.

setapouch

Ano, tvoje je ta druhá smazaná v tomto vlákně. Až budu stříbrný, vymažu celého jugara :D

anonym

na to nemáš

anonym

Ale má, a doufám, že dodrží slovo!