terry

Držíte novoroční půst? Hodně lidí dnes začalo držet 21 den půst. Někdo od kávy, jiný od sladkého, …

Známá bude jíst těchto 21 den z masa pouze ryby. Chystám se k očistě, ale ne teď 🙂

Nejlepší odpověď
hanny 2

Půst zrovna ne, ale končím s jezením sladkého. Spíš takové odlehčené jídlo – teplá pečená zelenina, drůbeží maso, ryby. Už jsem se vrátila od snídání chlebíčků ke své zdravější snídani – ovesno-pohankovo-jáhlové vločky+ovoce a jogurt.
I když jsem se přes svátky nepřejídala, tak mám 2kg navíc a to musím co nejrychleji shodit.

ad da ny – dělám si instantní kaši – vločky v misce zaleju horkou vodou,takže je to
v podstatě teplá snídaně (nahoru ovoce+jogurt – to tedy neohřívám).

Další odpovědi
da ny

Proti gustu žádný dišputát…
Půstem své tělo netýrám (ani nesmím), odlehčuji a jarní detox provádím „šetrně“ :D
„Sladké nejím denně, jako chleba“, když je chuť, tak si dám. Většinou v denním čase, kdy tělu nijak neubližuje a výborně se zpracuje. ale o svátcích ho bylo v jídelníčku větší nožství.
Dobře posnídám (+ teplý nápoj), za 2h posvačím či poobědvám.;).
Ráno nalačno tělo netýrám ani vločkami s jogurtem, to ráda někdy posvačím.
V zimě má být snídaně teplá… Kaše si však nevařím (někdy ohřeju polévku).
Hladovění není můj koníček 🙂

chachar1922

Nic nedržím. Já si dala akorát předsevzetí, že se konečně naučím pít. Protože jsem ještě minulý rok na jaře vypila za celý den méně 1/2 litru vody. Od té doby denně asi vypiji aspoň ten 1 litr a už se občas dostanu na 1,5 litru.
Moje očista vypadá tak, že hodně piju, necpu se už a čekám, že přejdou mrazy někam jinam a začnu zase běhat.

gecco

Ne, nemám důvod…
😉
Zrovna dneska si peču hovězí guláš, včera jsem měl kachnu, zítra budou řízky…
😉

zjentek

Je odvážné, když se někdo zřekne kávy a nebo slazenýho mlíka, ale půst je stejně nejlepší držet „od jídla“.

Drap

Určitě ne. Ani netuším důvod, proč bych mělů něco takového dělat.