Zlatý

Držíte novoroční půst? Hodně lidí dnes začalo držet 21 den půst. Někdo od kávy, jiný od sladkého, ...

Známá bude jíst těchto 21 den z masa pouze ryby. Chystám se k očistě, ale ne teď :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Půst zrovna ne, ale končím s jezením sladkého. Spíš takové odlehčené jídlo - teplá pečená zelenina, drůbeží maso, ryby. Už jsem se vrátila od snídání chlebíčků ke své zdravější snídani - ovesno-pohankovo-jáhlové vločky+ovoce a jogurt.
I když jsem se přes svátky nepřejídala, tak mám 2kg navíc a to musím co nejrychleji shodit.

ad da ny - dělám si instantní kaši - vločky v misce zaleju horkou vodou,takže je to
v podstatě teplá snídaně (nahoru ovoce+jogurt - to tedy neohřívám).

Další odpovědi:

Bronzový

Proti gustu žádný dišputát...
Půstem své tělo netýrám (ani nesmím), odlehčuji a jarní detox provádím "šetrně" :D
"Sladké nejím denně, jako chleba", když je chuť, tak si dám. Většinou v denním čase, kdy tělu nijak neubližuje a výborně se zpracuje. ale o svátcích ho bylo v jídelníčku větší nožství.
Dobře posnídám (+ teplý nápoj), za 2h posvačím či poobědvám.;).
Ráno nalačno tělo netýrám ani vločkami s jogurtem, to ráda někdy posvačím.
V zimě má být snídaně teplá... Kaše si však nevařím (někdy ohřeju polévku).
Hladovění není můj koníček :-)

Bronzový

Nic nedržím. Já si dala akorát předsevzetí, že se konečně naučím pít. Protože jsem ještě minulý rok na jaře vypila za celý den méně 1/2 litru vody. Od té doby denně asi vypiji aspoň ten 1 litr a už se občas dostanu na 1,5 litru.
Moje očista vypadá tak, že hodně piju, necpu se už a čekám, že přejdou mrazy někam jinam a začnu zase běhat.

Zlatý

Ne, nemám důvod...
;-))
Zrovna dneska si peču hovězí guláš, včera jsem měl kachnu, zítra budou řízky...
;-)

Zlatý

Je odvážné, když se někdo zřekne kávy a nebo slazenýho mlíka, ale půst je stejně nejlepší držet "od jídla".

Zlatý

Určitě ne. Ani netuším důvod, proč bych mělů něco takového dělat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.