Držíte Goťákovi palečky jako já?

Mluvil jsem s Karlem ještě než zalehl,říkal mi,že to bude dobrý.
Známe se už asi 30 let.Popřál jsem mu jen to zdravíčko.
Držíte mu palce jako já?
Jedinej Raibek mne odhalil.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Tak daleko nedosáhnu, abych mu držel palce, takže bohužel nedržím.

Jugáárku už vím kdo jsi :)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vU4Y4XJVHfc

Další odpovědi
redy

Nemoc je potvora, chytne se a nepustí. Jo držím mu palce, ať je zase v poho.

Front

Ne.

mosoj

Přeji si aby všichni co jsou nemocní se mohli uzdravit. Nevidím jediný důvod toto přát někomu více.

anonym

Jugare, tady přeješ zdravíčko a na novinkách na něj házíš hnůj. To se nestydíš?

Anton Dobner, Plzeň
Středa, 18. listopadu 2015, 23:33:22 | Souhlasím |
Nesouhlasím |

  • 5

Bolševický produkt propustili z nemocnice rovnou na krchov.

Reezo

Kája je náš národní poklad, takže ano.

anonym

Vidíte a má čekal ,než to seznam hodí na stránky, a je to tam.
S Kajou jsem mluvil cca před dvěma hodinma,proto jsem tu otázku vložil.
On je statečnej a je to pan zpěvák.
Držme mu palce.
http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/386736-karla-gotta-propustili-z-nemocnice.html

anonym

Jestli mu je držíš tak, jak likviduješ nepohodlnē odpovědi, tak to bude dlouho života.
I když podrazáci brzy umírají.

anonym

To už bys tu nebyl komanči.

anonym

Kája, národní hrdina a to mu ten titul dali soudruzi z KSČ.

briketka10

barbakane

Máš pravdu 😁