Držák na více HDD

Mám ve stolním pc několik disků a protože můj case je značně specifický a unikátní, nemám tam místo na disky. Respektive mám jen na jeden a to už je obsazeno. Hledám něco do čeho vrazit 3 disky. Nějaký box, rámeček nebo něco. Ideální by to bylo kdyby to mělo nějaký systém proti přenosu vybrací a taky místo na ventilátor(nejlépe 80ku). Něco jsem našel třeba od Scythe, ale to se montuje do 5 1/4 pozic. jo, nemám ty disky v RAIDu. A taky nechci box za 4000.
Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

No pokud nechcete klasickou redukci z pět a čtvrtky (většina jich proti vybracím opravdu silentbloky nemá, ty nejlevnější to je jen zahnutý profil a nestojí tisíce) pak si budete muset něco vyrobit sám. Pokud máte dost místa nahoře, není problém vzít z Merkuru ty nejdelší díly, vepředu je připevnit na pětačtvrtkový pozice a vyvrtaný díry do zadní stěny. Pokud máte dost místa má to i tu výhodu že pak disk můžete připevnit i vertikálně takže se mnohem líp chladí a zároveň pod šroubky dát kusy gumy (mě se osvědčily kousky silikonových hadiček z vodního chlazení) a máte to se vším komfortem zdarma

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.