rety

Držák na více HDD

Mám ve stolním pc několik disků a protože můj case je značně specifický a unikátní, nemám tam místo na disky. Respektive mám jen na jeden a to už je obsazeno. Hledám něco do čeho vrazit 3 disky. Nějaký box, rámeček nebo něco. Ideální by to bylo kdyby to mělo nějaký systém proti přenosu vybrací a taky místo na ventilátor(nejlépe 80ku). Něco jsem našel třeba od Scythe, ale to se montuje do 5 1/4 pozic. jo, nemám ty disky v RAIDu. A taky nechci box za 4000.
Díky

Odpovědi
anonym

No pokud nechcete klasickou redukci z pět a čtvrtky (většina jich proti vybracím opravdu silentbloky nemá, ty nejlevnější to je jen zahnutý profil a nestojí tisíce) pak si budete muset něco vyrobit sám. Pokud máte dost místa nahoře, není problém vzít z Merkuru ty nejdelší díly, vepředu je připevnit na pětačtvrtkový pozice a vyvrtaný díry do zadní stěny. Pokud máte dost místa má to i tu výhodu že pak disk můžete připevnit i vertikálně takže se mnohem líp chladí a zároveň pod šroubky dát kusy gumy (mě se osvědčily kousky silikonových hadiček z vodního chlazení) a máte to se vším komfortem zdarma