Druhý hardisk jako by nebyl?!

Ahoj, chci se zeptat před přeinstalaci z windows XP sem měl normálně 2 hardisky jeden 160 Gb, druhy 80Gb např. když sem dal tento počítač tak tam oba byli zobrazeni na oba se dali instalovat veci a tak, ale ted po preinstalaci na windows 7, když dám tento počítač tak tam je zobrazený jen jeden (C:) Místní disk ten má těch 160Gb no jo, ale ten druhý jako kdyby ani nebyl v počítači… za 1) nejde na něj nic instalovat za 2) nezobrazí se. Přitom když si dám správu disků tak tam je u obou napsáno: V pořádku. Tak tedy opravdu nevím jak udělat aby i na ten druhý šli instalovat nejen programy, ale i třeba hry…

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

V té správě disků, na ten disk, který je jakoby „nefunkční“ klikneme pravým tlačítkem (ale do prostoru uprostřed, ne vlevo na tom panelu) a zvolíme Změnit písmeno jednotky nebo cestu. V otevřeném okně dáme přidat a přiřadíme písmenko dle libosti.