denca21

Druhý den po rande?

Včera jsem byla venku s klukem,všechno bylo fajn,na konci jsme se skoro polibili..ještě večer mi psal jak to bylo super a kdy muzu zase ven,ale..dnes když jsme si psali,jakoby nejevil zájem..Myslíte,že to mám vzdát a nic si od toho neslibovat..?
Doplňuji:
Ten polibek..oba dva jsme chtěli, ale strasne jsme se stydeli..:/ tak jsme se alespoň dlouho objímali..:)

Nejlepší odpověď
anonym

Tak se ho zeptej na férovku jestli to myslí vážně,pak se nebudeš trápit.

Další odpovědi
gecco

Potkají se dva kamarádi, jeden má úplně bílé vlasy.
Ten druhý se ho ptá: „Prosím tě, co se ti stalo?“
On na to: „Víš, byl jsem v Africe a ztroskotali jsme uprostřed řeky plné krokodýlů.“
Druhý: „To se nedivím, že jsi zešedivěl.“
První: „Ale to není z toho. Plavu ke břehu, proti mně obrovský krokodýl, hubu jak vrata, už mě chtěl spolknout. Najednou mě něco chytne za límec a vytáhne z vody. Obrovská gorila.“
„No, to se nedivím,že si šedivý.“
„Ale to ještě není z toho. Já jsem tam musel s tou gorilou tři roky souložit.!“
„No, tak to už se vůbec nedivím, že jsi šedivý. Hlavně, že to už máš za sebou.“
„Ale to ještě není z toho. Představ si, že už jsem půl roku doma a ta potvora nenapíše, nezavolá…“
___
A co si od toho chceš slibovat??
😉

ivzez

Z jeedné schůzky nelze na nic usuzovat
a po jedné schůzce je moc brzy na to
„vzdát to bez boje“ i na to
„si od toho něco slibovat“.

Nech tomu volný průběh,
nějak to dopadne.

marci1

Pokud to vypadá že nemá zájem, udělej „mrtvého brouka“ a uvidíš, jestli o Tebe stojí. Nevnucuj se, měj svou hrdost. 🙂

uccello

Jak říká Jugar, zeptej se ho na rovinu. To je nejlepší varianta. Buď chce a má zájem nebo nechce. Nebo má ještě nějakou v záloze, což je taky možný.

Kura

Proč jen skoro ?
Co to zrušilo ?
První pravé rande by polibek zasloužilo …