MSarah

Druhé jméno pro Sáru?

Zdravím
Uvažuji o druhém jméně a tak mě napadlo se zeptat i tady. Tak jaké jméno se podle vás hodí k Sáře? :)

Nejlepší odpověď
skorcovaz

Jessica :)

Další odpovědi
BENYTA

Moje dcera je Sára,k tomuto jménu se hodí Rebeka,byly to sestry v nějakém židovském příběhu.
Moje Sára má jen jedno jméno,protože jí stačí vědět,že Sarah znamená princezna.

rybíz

Myslíte druhé jméno pro stejnou osobu? Proč? Nebo pro sourozence? Izabela, Darja, Gita, Viktorie

pondělí

SÁRA,MÁŘÍ-MAGDALÉNA