dvdk

Drosím poraďte: při instalaci os se objevila zpráva že nelze najét HDD. jak ho mám najít.

Předem děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud instaluješ XP na SATA disk tak si musíš do instalačky implantovat ovládače SATA disků. Návody jsou na netu

Pokud je disk velký (2 TB) a starší bios je potřeba bios aktualizovat, aby jej detekoval (od biosu přebírá informaci instalační program)

Pokud je deska již starší, je dost možné že update bisou nebude možné, protože jej výrobce nevydá.

Můžeme si o tom popovídat na mailu michal.kolesa@seznam.cz

Další odpovědi
MD House

Mi to taky raz hlasilo a kdyz jsem v biosu nevim ted v ktere zalozce zmenil hodnotu z RAID na IDE tak to pak HDD normalne naslo