mosoj

Dříve co Čech to muzikant, dnes co Čech to lyžař ?

Myslíte že to platí. Není těch úrazů na sjezdovkách nějak moc.

Odpovědi
anonym

říká se že sportem k trvalé invaliditě,ale co se přísloví týká tak v Německu se zase říká co Čech to zloděj

venkovan

S ohledem na inteligenci některých rádoby lyžařů tak je zázrak, že jich není ještě víc.
Ale řekl bych, že dnes platí co Čech, to odborník na všechno. Od hokeje až po politiku s tím, že mnozí z těch odborníků jsou specialisté na „pouštění jedovatých slin“, nic víc neumí.

Terryle

Lyže jsou v módě. A kvalitní vybavení je cenově dostupný. Takže spousta lidí má lyže, který jedou rychleji, než oni zvládnou – a pak to takhle dopadá. Děcka se pořádně nenaučej jezdit (jsou línější, nešikovnější a neumí padat – obecnej problém), ale koupíme jim drahý a in vybavení, aby se nestyděly před kamarádama. A pak se děti mlátěj a lámou… :o/ a dospělí vlastně taky.