čaganek

Dřez na baru

Zdravím všechny,
provozuji malou kavárnu, kterou máme v plánu přestavět na bar s výčepem. Kuchyňka je vybavená dle hygienických norem. Otázku pro nás je, zda je zapotřebí dřez přímo na baru, který bude průchozí do kuchyně, kde se připravují jednoduchá jídla a umývá veškeré nádobí. Co mě zajímá je, zda je i tak potřeba dřez, pokud je bar mimo kuchyni. V normách jsem o tom nenašel nic dostatečně informativního.
Pokud někdo víte kam odkázat, popř. máte tuto informaci, sem s ní :)
Děkuji,
Miloš

Odpovědi
mojitek

Jestli tomu dobře rozumím,tak se ptáte zda je zapotřebí mít dřez s baterií přímo na baru..?Ano,na baru musíte mít,a mám pocit že musí být bezdotyková.Pa­pírový ručníky tam mějte taky-po nich hygiena taky jde.A kdyby se Vás ptali čím leštíte sklo atd,tak řekněte „těmahle papír.ručníkama“