jakube33

Drawing znáte?

Tohle nechápu jak to dokážou. Jestli někdo umíte dejte sem náký podobný.
http://www.you­tube.com/watch?v=RCrJR2G­iPUc&playnext_from=TL&vi­deos=wYTj_rYW­pgU&feature=grec
Doplňuji:
Já ne a slyšel jsem,že jeden takový obrázek dělají asi 7H. No a ten bojovník z toho videa je ze hry www.runescape.com

Nejlepší odpověď
SinceX

No je to hezký. Ale je vidět, že si na tom dal moc záležet :), že má velkou fantazii. Já bych to neudělal..:) Ty to umíš? Pokud jo, tak jsi borec..:)

Další odpovědi
ReHu

Je to super. No.....každý umí něco.
A taky to chce trochu trpělivosti.

Michal

Je to úžasný a přiznám se,že jsem viděl sestavovaní takové figurky poprvé.Děkuji za to,že mám nový poznatek.

Zdroj: Učíme se pořád!